BENDROSIOS NUOSTATOS

Projekto „Lietuvos mokytojas 2024“ organizatorius (toliau – Projekto) yra UAB Lrytas toliau vadinamas „organizatoriumi“. Šios taisyklės (toliau – taisyklės) nustato projekto sąlygas. Projekto tikrumą ir priežiūrą, t.y. informacijos apie projektą ir skundų tvarkymą, priežiūrą vykdo organizatoriaus darbuotojai. Organizatorius turi teisę vienašališkai pataisyti arba pakeisti šias taisykles.

PROJEKTO DALYVIAI

Projekto dalyviai yra visi nuotraukas specialioje platformoje pateikę asmenys. Laikoma, kad nuo nuotraukos atsiuntimo momento į UAB „Lrytas“ konkurso dalyvis suteikia konkurso organizatoriui visas teises atsiųstą nuotrauką skelbti/viešinti/demonstruoti savo nuožiūra.

Atsiųsdamas nuotrauką konkurso dalyvis sutinka, kad nuotrauka dalyvautų konkurse „Lietuvos mokytojas 2024“ ir viso projekto metu būtų eksponuojama svetainėje www.lrytas.lt bei www.lrytas.lt feisbuko puslapyje.

Atsiųsdamas nuotrauką konkursui asmuo patvirtina, kad tuo atveju, jei nuotraukoje yra žmonių atvaizdai, jie yra davę sutikimą skelbti/viešinti/demonstruoti tokius jų atvaizdus. Iškilus klausimams ar nesklandumams dėl informacijos ir/ar nuotraukos pateikimo, galite susisiekti el.paštu lietuvosmokytojas@lrytas.lt.
Konkurso dalyvis patvirtina ir sutinka, kad tuo atveju, jei taps laimėtoju, jis perleidžia UAB „Lrytas“ visas autoriaus turtines teises į nuotrauką, taip pat suteikia teisę konkurso organizatoriui naudoti nuotrauką savo nuožiūra (nepažeidžiant autoriaus neturtinių teisių) neribotą laiką, įskaitant, bet neapsiribojant nuotraukos naudojimu UAB „Lrytas“ įmonės vizualuose – maketuose, klipuose ir pan.

UAB „Lrytas“ turi teisę neskelbti nuotraukos, neįtraukti jos į konkursą ar eliminuoti ją konkurso eigoje, jeigu: nuotraukos turinys prieštarauja teisės aktams ar visuotinai priimtinoms moralės ir elgesio normoms, jei kyla abejonių dėl nuotraukos autorinių teisių priklausomybės ar balsavimo objektyvumo, taip pat tais atvejais, kai atsiųstoje nuotraukoje atvaizduoti nepilnamečiai ar nuotrauka neatspindi konkurso temos (dėl konkurso temos atitikimo sprendžia konkurso organizatoriai).

Pagal konkurso sąlygas, vienoje iš devynių kategorijų dalyvauja tik viena to paties asmens nuotrauka, tačiau kitoje kategorijoje gali dalyvauti tas pats mokytojas.

PROJEKTO TRUKMĖ

Mokytojų registracija ir balsavimas portale lrytas.lt vyks sausio 8 – vasario 8 d. 23.59 val. Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami kovo 1 d.

BALSAVIMAS

Balsuoti leidžiama tik iš lietuviškų IP (tik iš Lietuvos teritorijos). Balsuoti leidžiama vieną kartą per parą, naudojant unikalų IP adreso, įrenginio bei naršyklės derinį (pavyzdžiui, jeigu balsavote 15:00 val., vėl balsuoti galite 00:01 val.). Tą pačią parą balsuoti galite iš kelių skirtingų įrenginių arba, jei naudojate kelis skirtingus internetinio ryšio tiekėjus (mobilųjį internetą bei savo darbovietės internetu), galite balsuoti ir iš to paties įrenginio. Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad, naudojantis darbovietės internetu, ten dažnu atveju visi įrenginiai naudoja tą patį IP adresą bei yra vienodos konfigūracijos, tad jeigu kolega jau balsavo už dalyvį, Jūs iš darbovietės kompiuterio galimai nebegalėsite balsuoti, tokiu atveju, kad atiduotumėte balsą, rinkitės savo asmeninį įrenginį su mobiliuoju internetu.

Pastebėjus nenatūralų balsų kitimą, balsai gali būti perskaičiuoti. Jei identifikuojama, kad balsų augimas yra nenatūralus ir atliekamas automatiniais įrankiais, balsai gali būti eliminuojami. Užfiksavus nenatūralų balsų augimą ir identifikavus priežastis, apie tai informuojamas projekte dalyvį užregistravęs asmuo. Užfiksavus pakartotinius pažeidimus, rinkimų dalyvis gali būti pašalintas iš rinkimų.

KOMISIJA

Vertinimo komisiją sudaro: švietimo, mokslo ir sporto viceministras, atsakingas už bendrąjį ugdymą Ramūnas Skaudžius, ilgametis pedagogas, buvęs Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius Miša Jakobas, lektorė, Pozityvios tėvystės laboratorijos įkūrėja doc. dr. Sigita Burvytė, Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) direktorė Rūta Krasauskienė, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė, Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) patarėjas švietimo ir kultūros klausimais Jonas Mickus, lrytas.lt vyr. redaktorius Tautvydas Mikalajūnas.

NUGALĖTOJŲ APDOVANOJIMAS

Nugalėtojai 9 kategorijose bus išrinkti susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus. Laimėtojai bus apdovanoti specialiais rėmėjų prizais apdovanojimų ceremonijos metu kovo 1 d. Kaune, VDU.

ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ

Organizatorius neatsako už telekomunikacijos ryšių, serverių, sąsajų ir naršyklių veikimo sutrikimus.

KITOS SĄLYGOS

Visais atvejais, kurie nėra apibrėžti šiose Taisyklėse, taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir kitų teisės aktų nuostatai. Dėl visų šiose Taisyklėse neaptartų klausimų Organizatorius turi teisę priimti vienašališką sprendimą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

SKUNDAI IR PAŽEIDIMAI

Visus skundus, susijusius su projekto organizavimu, dalyviai turėtų pateikti raštu organizatoriui projekto vykdymo metu. Skundas, pateiktas po nurodyto termino, neturi teisinio poveikio. Rašytiniame skunde turi būti nurodytas dalyvio vardas, pavardė, telefono numeris ir išsamus skundo aprašymas bei pagrindimas. Skundai bus apsvarstyti per 5 d.d. Atsakymai į skundus bus pateikiami raštu.

Partneriai

Rėmėjai

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01103, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus webmaster@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.